Hlavní navigace

Paušální daň 2021 a spolupracující osoba 2020

  • (neregistrovaný) 185.15.110.---

    9. 3. 2021 9:32

    Dobrý den, od 1/2021 je poplatník v paušálním režimu. Může na něj manželka ještě za rok 2020 převést příjmy jako na spolupracující osobu? Pokud ano, musí být celkové jeho příjmy do 1 mil. Kč za rok 2020 včetně příjmů spolupracující osoby, nebo jen jeho vlastní příjmy? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 3. 2021 10:13

      Emil2 (neregistrovaný) ---.209.broadband3.iol.cz

      Nejedná se o příjem ze samostatné činnosti podle § 7 odst. 1 a 2 -> podle mě tomu nic nebrání, ani hlídat limit není třeba.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).