Hlavní navigace

Testování zaměstnanců X protivný a lakomý šéf

 • (neregistrovaný)

  9. 3. 2021 10:59

  Dobrý den, známá mi poradila tuto diskuzi. Snažím se najít nějaké ucelené informace o testování zaměstnanců.
  Jsme malá stavební firma do 50 zaměstnanců a naši zákazníci po nás začínají vyžadovat negativní testy. Jenže náš šéf si myslí, že covid je rýmička a všichni, to s opatřeními přehánějí.
  Minulý týden dal každému zaměstnanci 1 respirátor (slovy jeden celkem). Nevím, jestli jako na týden, ale teď je nový týden a máme stále jen ten jeden. U předávání respirátoru se tvářil jako kdyby nám dával 13. a 14. plat dohromady ..... O respirátory mi nejde, ale včera mě dodělal hláškou, že na testy si máme každý dojet do testovacího centra na své náklady a o svém volnu (centrum je 30 km). Kdyby se náhodou stalo, že z nějakého důvodu bude muset jako firma testy hradit, tak že to všichni pocítíme na výplatní pásce. Ať se ani neopovážíme skončit v karanténě, protože pokud on někomu bude muset hradit 14 dní náhradu za nemoc, tak že nám to srazí z výplaty.
  Závodní Mudr. nám prý testy dělat nebude, protože na to nemá kapacity.
  No včera jsem viděl po rozhovoru s ním rudě, ale dnes jsem se rozhodl, že si vyhledám nějaké informace, jak to tedy je s placením těch testů a s testováním vůbec. Nemohu ale na internetu žádné ucelené informace najít.
  Poradíte mi prosím?
  Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).