Dobrý večer,
moc Vám děkuji za odpověď. Ale stejně tomu moc nerozumím. I když jsem si celé bedlivě přečetla, stejně potřebuji poradit, nezlobte se :o)))
Tedy, když žádám za únor a 15.02.2021 měl syn 10. narozeniny, mohu tedy žádat jen do 14.2.2021, nebo když je ošetřovné OSVČ nepřerušeno (z důvodu, že jsou školy stále zavřené) tak i déle?
Moc díky za Váš čas a ochotu :o))
Přeji hezký večer.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Chcete si pořídit státní dluhopisy pro občany? Máte čas jen do konce týdne
Mělo ulevit od administrativy, v praxi však JMHZ podle firem přináší pravý opak
Ochrana obchodního tajemství se změní. Nový zákon má pomoci hlavně menším firmám
Tepláky na schůzce i tetování. Sítě bouřlivě řeší, kde končí letní dress code
Firmám během léta hrozí problém s novým hlášením. Stačí přitom jediná kontrola
Nikdy jste nic nedlužili, přesto můžete skončit v exekuci. Tento dopis neignorujte
22. 3. 2021 18:48
Dobrý den, prosím vás -jsem OSVČ, čerpám ošetřovné na dítě, kterému bylo v průběhu února 10. let. Chodí do 4. třídy a školy jsou tedy zavřené od 21.12.2020 bez přestávky. Mám nárok na ošetřovné i nadále, nebo jen do 10. narozenin dítěte?