Hlavní navigace

Daňové přiznání - osvobozený příjem, uvedení ?

  • 185.243.124.---

    30. 3. 2021 9:46

    Dobrý den, prosím o radu. Připravuji daňové přiznání. Když je osvobozený příjem z prodeje bytu dle §4 odst.1 kam uvést? Ráda bych se vyhnula případnému pozdějšímu dotazu na tento příjem a uvedla ihned. (prodej do 5-ti let, ale s doložením užívání bytu déle než 2 roky, prodejní cena vyšší než dříve kupní cena). Stačí příloha? Předem děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).