Ano, máte. Budete mít odpracováno víc než 6 měsíců.
§ 49
"(1) Uchazeč o zaměstnání, kterému v posledních 2 letech před zařazením do evidence uchazečů o zaměstnání uplynula celá podpůrčí doba, má nárok na podporu v nezaměstnanosti, pokud po uplynutí této podpůrčí doby získal zaměstnáním nebo jinou výdělečnou činností dobu důchodového pojištění v délce alespoň 6 měsíců;..."
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
OSVČ klesnou zálohy na sociální pojištění. Žádost o vrácení musí podat elektronicky
Sbohem, Temu? Na sociální sítě padla panika z konce levných nákupů
Snížení záloh na sociální pojištění OSVČ a paušální daně v otázkách a odpovědích
Od července začnou platit nová pravidla pro některé živnosti
Důchody čeká další zásadní změna. Péče o děti se bude počítat výhodněji
Sociálka vyplatila seniorovi jeden z nejvyšších doplatků na důchod
10. 4. 2021 12:29
Prosim chci se zepta v roce 2020 jsem do srpna pobirala podporu vycerpala jsem ji celou 5 mesicu od zari nastoupila do práce a ted mi konci konec dubna smlouva mam narok opet na podporu v nezamestnanosti dekuji