Hlavní navigace

Převod zaměstnanců k jinému zaměstnavateli - RD

  • (neregistrovaný) 94.230.149.---

    1. 12. 2021 15:58

    Dobrý den,

    moc prosím o radu zkušenější kolegyně, které se setkali s převodem zaměstnanců. Jedná se o frančízu. Nyní je zaměstnavatel OSVČ a bude přecházet na s.r.o., s tím by chtěla převést zaměstnance na to s.r.o., něco už mám načteno, ale nemůžu se dopátrat, co se zaměstnanci na RD? Ty jsou taky převedeni? Mám odhlásit z FO a znovu přihlásit na s.r.o. ??

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 12. 2021 17:58

      Líba (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

      Zacházíte s nimi jako s ostatními zaměstnanci. Včas je prokazatelně informujte podle § 339. Na ZP děláte odhlášky a přihlášky. Na OSSZ dodáte seznam převáděných zaměstnanců a kopii dohody mezi zaměstnavateli.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).