Děkuji, nakonec jsem zrušila v pokladně párování se zaplacenou fa (tím mi v přijatých fa zmizelo, že zbývá uhradit - 200,- a spáruji s další novou fa té samé firmy, tak aby mi navazovala číselná řada. Bereme od této firmy často, jen platíme dobírkou. Tahle fa byla výjimka (zapomněli poslat fa) a já jí po zaplacení převodem, ještě odklikla, že byla placená hotově z pokladny :-X
Už jsem přihlášená, příští měsíc začínám. Já hradila fa převodem, normálně nám zasílají na dobírku, ale tentokrat zapomněli, tak to byla vyjímka. No a jak jsem zvyklá, že to je pokladnou, odklikla jsem ještě k pokladnu. Platbu jsem odpárovala, tak, aby mi mi to neukazovalo, že mám zaplatit ještě -200,- a napárovala s další fa co už poslali správně :-)
Hezký den
R.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Nemůžete se vrátit kvůli zrušeným letům do práce? Zaměstnavatel vás musí omluvit
Ministerstvo financí si posvítí na benzínové stanice. Zaměří se na marže
Pojišťovnám, bankám ani operátorům nejsou lhostejní jejich klienti na Blízkém východě
EET 2.0 bude děravá jako ústa staré ženy
Trik s DPH za desítky milionů korun: Pomohly malé účtenky
Šíří se falešná anketa na WhatsAppu. Kliknutí může zničit váš účet
31. 8. 2023 14:58
Dobrý den,
prosím zkušenější o pomoc. Jsem začátečnice. Podařilo se mi FA, kterou jsem uhradila převodem, ještě odkliknout v pokladně (účetní program Ekonom) , že jsem ji uhradila hotově. Jak mám prosím postupovat. Teprve se učím, manželovi zemřel společník ve firmě, který dělal veškeré účetnictví :-( a já to po něm chtě - nechtě zdědila :-)
Předem moc děkuji.
Radka
PS: Na účetní kurz jsem již přihlášená :-)