Dobrý den, museli jste podepisovat směrnici, kde máte napsáno, při kolika odpracovaných hodinách Vám náleží stravné. jestliže ten den nemáte celý odpracovaný, asi se Vám neeviduje, jako odpracovaný, ale např. jen jeho poměrná část. Zaměřila bych se na počet odpracovaných hodin, zda tam je to správně. Nevím s čím přímo nesouhlasíte. Někde musí být určitě napsáno, na co je nárok atd.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Novela napravuje dopady změn v penzijním spoření
Daňový trik mezi taxikáři odhalen. Stát měl přijít o 300 milionů korun
Finanční správa zkrátí otevírací dobu. Změna začne platit už od července
Seniory připravují o celoživotní úspory. Tohle jsou nejčastější triky podvodníků
Poplatky za televizi a rozhlas mají skončit. Vláda odsouhlasila zásadní změnu
Od nosičů kufrů k luxusu: Neuvěřitelné příběhy, které stvořily největší módní impéria
22. 4. 2025 13:35
Prosim o radu. Mzdy nam zpracovava externi firma, kterou nesmime kontaktovat. Mam min mesic lekare 3h. Odpracovano 5h. Tento den neni v souhrnu odpracovanych dnu, ani mi za tento den nenalezi stravne. Je to tak v poradku? Ja s tim tedy nesouhlasim.