Money S3 kdo v něm děláte mzdy

  • 11. 5. 2026 12:16

    Prosím o radu. Z Money S3 nemohu odeslat JMHZ, chce to po mně, abych si koupila program Mzdy Plus. Pokud nebude jiná možnost, bohužel pro 10 zaměstnanců zakoupím další z produktů Money za cca 5 tisíc. Asi jste všichni koupili? Nebo je jiná možnost, prosím, jak dostat JMHZ ve formátu XML na počítač a odeslat datovkou na OSSZ? Prosím o navedení, jak na to. Děkuji Janek

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).