Hlavní navigace

Jsem z toho zoufala:(

• (neregistrovaný) 213.220.254.---

6. 1. 2006 17:11

Prosim vas,jak je to z potrebnymi formulari ohledne vyuctovani dane z prijmu fyz.osob a vyuct.dane srazkou...........musi byt i formular pocet zamestnancu? a co priloha k vyuct. dane srazkou,ta se dela jen tehdy doslo-li k nejake dodatecne platbe dane?
    A vse se podava pouze 1x na FU?
    Dekuji moc vsem,co mi poradi:)

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 1. 2006 17:43

AnonymníJiřinaH. (neregistrovaný) 213.180.49.---

Re: Jsem z toho zoufala:(
      Ano,počet zaměstnanců je příloha pro vyúčtování . Přílohy na opravy pokud opravy nemáte , nemusíte podávat.
      Ano, vše se podává lx na FÚ, jednou si nechte podání od nich potvrdit. A z čeho jste zoufalá ? nebuďte:))

• 6. 1. 2006 18:01

Anonymní (neregistrovaný) 80.188.185.---

Prosím, také se zeptám jak to tak čtu, má pro nás stejný význam, když DP na FÚ pošleme poštou? Na doručenku?

A když bude na doručence razítko fy, která nám vede účetnictví je to ok? Nebo musí být DP odesláno jedině doporučeně poštou a přímo účetní jednotkou.

• 7. 1. 2006 12:02

AnonymníJiřinaH. (neregistrovaný) 213.180.49.---

Záleží, co máte smluvené s firmou,která vám vede účetnictví.
      FÚ je jedno, kdo to poslal, ale není jedno, kdo tyto doklady podepisuje( plátce, resp. pověřený daň.poradce).Formu zaslání si zvolte, které důvěřujete a kdy máte doklad o zaslání, předpis na to není, doporučeně by mohlo stačit, i když u věcí, na kterých mi záleží, zasílám na doručenku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).