Hlavní navigace

Příjmy z pronájmu

  • (neregistrovaný) 213.46.172.---

    18. 1. 2006 16:57

    Od poloviny ledna 2006 pronajímám svůj byt v OV, kde mám zároveň hlášené trvalé bydliště. Příjmy z pronájmu budu tedy danit až za rok 2006. Ale do kdy se mám na FÚ zaregistrovat k dani z pronájmu? Stačí až při podání daňového přiznání příští rok nebo již letos? Je určena nějaká lhůta? Děkuji za odpověď!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 1. 2006 17:33

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: Příjmy z pronájmu
      *** Pokud to není nějaká jednorázová činnost, pak do 30ti dnů - §33/2 o správě daní a poplatků. ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).