Hlavní navigace

Jak na DPH?

  • (neregistrovaný) 212.96.172.---

    24. 1. 2006 14:55

    Jsme plátci DPH, zakoupili jsme pro naše zaměstnance rekreaci na Slovensku od slovenské CK(plátce DPH), na faktuře DPH nebylo uvedeno.Jsme povinni vypočítat a zaplatit DPH v tuzemsku? Děkuji za vaše odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 1. 2006 16:34

      Tom (neregistrovaný) 212.67.70.---

      Re: Jak na DPH?
      na fakture podle §89/9 nemuze byt uvedena dan (mel by tam byt sdeleni, ze se jedna o cestovni sluzbu). Misto plneni je podle §9 na Slovensku. Vy nic nedopocitavate

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).