Hlavní navigace

DPH

  • 88.101.7.---

    15. 10. 2013 18:40

    Dobrý den, jen pro klid duše se zeptám - naše firma, plátce DPH má pronajaté prostory v Rakousku od neplátce DPH, kde provozuje internetové terminály( takže poskytuje službu ostatním občanům). Nárok na odpočet DPH z platby za pronájem nemají, ale trochu váhám, jak to bude s DPH z tržeb z provozu těch terminálů? Dle mě musí odvést DPH.?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 10. 2013 20:50

      Rop

      DPH v každém případě.

      Pokud nemá firma provozovnu v Rakousku (nemá rakouské DIČ), tak to bude české DPH dle § 9 odst. 2. Pokud má provozovnu, tak to bude rakouské DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).