Hlavní navigace

Daňové přiznání

  • (neregistrovaný) 217.117.221.---

    2. 2. 2006 12:54

    Dobrý den, koncem roku 2005, jsem začala pracovat jako konkursní správkyně, nebyla mi v roce 05 vyplacena žádná odměna. Jinak mám závislou činnost. Chci se zeptat je mojí povinností podat DP s nulou, nebo budu podávat DP až mi bude vyplacena odměna. Uplatňují správci výdaje paušálem ve výši 40%? Děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 2. 2006 13:21

      Anonymní (neregistrovaný) 213.194.247.---

      Re: Daňové přiznání
      Uplatnit můžete 40 %, pokud nebudete uplatňovat výdajeve skutečné výši.
      U zdanění příjmů můžete postupovat podle § 14 - výpočet daně z příjmů dosažených za více zdaňovacích období. V případě SKP lze rozložit příjmy max. na 5 let.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).