Hlavní navigace

Prosím paní Alenu,Ilonu

  • (neregistrovaný) 80.188.178.---

    2. 2. 2006 16:35

    Ještě k stravnému.Bylo mi řečeno daň.poradcem, že můžu
    vyplatit stravné v EUR i zpětně? Je to možné? Moc děkuji za ochotu

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 6. 2. 2006 9:10

      Ilona (neregistrovaný) 212.27.208.---

      Re: Prosím paní Alenu,Ilonu
      *****
      Omlouvam se za pozdni odpoved - mela jsem dovolenou :-)
      Prectete si § 21 Zakona o cest. nahradach - tam je to napsane ... a dan. poradci vynadejte, co vam to radi!!!!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).