Hlavní navigace

FO vede účetnictví-§7 +§6 a §9 příjmy

  • (neregistrovaný) 88.100.16.---

    2. 2. 2006 19:29

    dobrý večer,
    FO vede účetnictví (PÚ) §7 a krom toho jsou tam příjmy dle §6 a dle §9 + sleva na dítě.
    Každopádně celkem bude malej doplatek asi 500,-
    ale jde mi o to jestli mám do účetnictví zaúčtovat celkovou vypočtenou daň (řádek v přiznání 63)tzn. asi 9000,- nebo až daň po slevě na dítě tzn. 3000,- popř.po zapl.záloze ze zaměstnání 2500,- což by bylo 500,-

    Myslím si, že vloni to byla daň po odpočtu dítěte.Takže v tomto případě by se mohla zaúčtovat do účetního deníku částka z řádku 76.

    Nevíte to prosím někdo?Moc děkuji za vysvětlení předem.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 4. 2. 2006 12:50

      Anonymní (neregistrovaný) 62.245.119.---

      Re: FO vede účetnictví-§7 +§6 a §9 příjm
      prosím nikdo skutečně nevíte?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).