Hlavní navigace

Příloha k vyúčtování-počet zaměstnanců

  • (neregistrovaný) 213.226.248.---

    5. 2. 2006 13:20

    Vyplňuji vyúčtování daně z příjmu fyzických osob a nevím si rady s vyplněním -
    05 Počet zaměstnanců podle §6 odst. 2 zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů ( dále jen "zákon" k poslednímu dni kalendářního měsíce roku 2005.
    - píšou se sem i pracovníci na DOPP a DOPČ (myslím si, že ano) a dále zaměstnankyně na MD a RD?

    To samé nevím u přílohy počet zaměstnancu ke dni 1.12.2005

    Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 5. 2. 2006 14:01

      Věrka (neregistrovaný) 194.212.174.---

      Re: Příloha k vyúčtování-počet zaměstnan
      >Vyplňuji vyúčtování daně z příjmu fyzických osob a
      >nevím si rady s vyplněním -
      >05 Počet zaměstnanců podle §6 odst. 2 zákona č.
      >586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších
      >předpisů ( dále jen "zákon" k poslednímu dni kalendářního
      >měsíce roku 2005.
      >- píšou se sem i pracovníci na DOPP a DOPČ (myslím si,
      >že ano) a dále zaměstnankyně na MD a RD?
      >
      >To samé nevím u přílohy počet zaměstnancu ke dni
      >1.12.2005
      >
      >Děkuji
      Ve vyúčtování se píšou všichni vaši zaměstnanci,do přílohy k 1.12.05-počet stávajících zam.k tomuto dni.
      >

    • 5. 2. 2006 14:39

      Jana (neregistrovaný) 213.226.248.---

      Re: Příloha k vyúčtování-počet zaměstnan
      >>Vyplňuji vyúčtování daně z příjmu fyzických osob a
      >>nevím si rady s vyplněním -
      >>05 Počet zaměstnanců podle §6 odst. 2 zákona č.
      >>586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších
      >>předpisů ( dále jen "zákon" k poslednímu dni
      >>kalendářního
      >>měsíce roku 2005.
      >>- píšou se sem i pracovníci na DOPP a DOPČ (myslím
      >>si,
      >>že ano) a dále zaměstnankyně na MD a RD?
      >>
      >>To samé nevím u přílohy počet zaměstnancu ke dni
      >>1.12.2005
      >>
      >>Děkuji
      >Ve vyúčtování se píšou všichni vaši zaměstnanci,do
      >přílohy k 1.12.05-počet stávajících zam.k tomuto
      >dni.
      *****
      To znamená, že když jsem v prosinci nikoho nepřibrala ani nikdo neodešel je počet zaměstnanců za prosinec a k 1.12. stejný?
      >>

    • 5. 2. 2006 16:17

      Anonymní (neregistrovaný) 213.220.254.---

      Re: Příloha k vyúčtování-počet zaměstnan
      >>>Vyplňuji vyúčtování daně z příjmu fyzických osob a
      >>>nevím si rady s vyplněním -
      >>>05 Počet zaměstnanců podle §6 odst. 2 zákona č.
      >>>586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších
      >>>předpisů ( dále jen "zákon" k poslednímu dni
      >>>kalendářního
      >>>měsíce roku 2005.
      >>>- píšou se sem i pracovníci na DOPP a DOPČ (myslím
      >>>si,
      >>>že ano) a dále zaměstnankyně na MD a RD?
      >>>
      >>>To samé nevím u přílohy počet zaměstnancu ke dni
      >>>1.12.2005
      >>>
      >>>Děkuji
      >>Ve vyúčtování se píšou všichni vaši zaměstnanci,do
      >>přílohy k 1.12.05-počet stávajících zam.k tomuto
      >>dni.
      >*****
      >To znamená, že když jsem v prosinci nikoho nepřibrala
      >ani nikdo neodešel je počet zaměstnanců za prosinec a
      >k 1.12. stejný?
      Tak to jsem z toho zmatená:(
      Mně tady nedávno poradili,ze se tam pisou jen ti zamestnanci,co uplatnuji zal.dan.........vztahuje se to k tem zaloham na dani z prijmu pry?
      >>>

    • 5. 2. 2006 16:25

      m.z. (neregistrovaný) 83.208.156.---

      Re: Příloha k vyúčtování-počet zaměstnan
      >>>>Vyplňuji vyúčtování daně z příjmu fyzických osob a
      >>>>nevím si rady s vyplněním -
      >>>>05 Počet zaměstnanců podle §6 odst. 2 zákona č.
      >>>>586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších
      >>>>předpisů ( dále jen "zákon" k poslednímu dni
      >>>>kalendářního
      >>>>měsíce roku 2005.
      >>>>- píšou se sem i pracovníci na DOPP a DOPČ (myslím
      >>>>si,
      >>>>že ano) a dále zaměstnankyně na MD a RD?
      >>>>
      >>>>To samé nevím u přílohy počet zaměstnancu ke dni
      >>>>1.12.2005
      >>>>
      >>>>Děkuji
      >>>Ve vyúčtování se píšou všichni vaši zaměstnanci,do
      >>>přílohy k 1.12.05-počet stávajících zam.k tomuto
      >>>dni.
      >>*****
      >>To znamená, že když jsem v prosinci nikoho nepřibrala
      >>ani nikdo neodešel je počet zaměstnanců za prosinec a
      >>k 1.12. stejný?
      >Tak to jsem z toho zmatená:(
      >Mně tady nedávno poradili,ze se tam pisou jen ti
      >zamestnanci,co uplatnuji zal.dan.........vztahuje se to k
      >tem zaloham na dani z prijmu pry?

      Já jsem to taky tak pochopila,ti-co jsou na DPP-srážkou-tak se nepíši a ti -co zálohově -tak ano.Radu jsem taky dostala tady.
      >>>>

    • 5. 2. 2006 18:03

      jiná jiřina (neregistrovaný) 194.212.174.---

      Re: Příloha k vyúčtování-počet zaměstnan
      V poučení k Vyúčtování je to jasně napsáno-zaměstnanci i mimo pracovní poměr.Stav zaměst.k 1.12.05 totéž.

    • 5. 2. 2006 20:04

      m.z. (neregistrovaný) 83.208.156.---

      Re: Příloha k vyúčtování-počet zaměstnan
      No-jasně to tam není napsáno-jinak bychom se neptaly-dle výkazu ČSÚ P3-04 a každý o tom nemá přehled.A že jsou dohoda-zálohové a srážkové-tak je tam asi rozdíl-proč by byli dvě vyúčtování a né jedno.

    • 6. 2. 2006 10:54

      M.Š. (neregistrovaný) 213.151.92.---

      Re: Příloha k vyúčtování-počet zaměstnan
      Vloni jsem se na to ptala a od té doby tam píši i lidi zaměstnané na DPP se srážkovou daní (ani jiné kromě klasických zaměstnanců nemáme)-

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).