Hlavní navigace

společné zdanění manželů

  • (neregistrovaný) 82.100.11.---

    6. 2. 2006 15:44

    Počíta se výše částečného invalidního důchodu do vlastních príjmů? Z § 15 odst.a to moc jasné není.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).