Hlavní navigace

Odpočet ztráty a změna majitele s.r.o.

  • (neregistrovaný) 212.71.129.---

    6. 2. 2006 20:26

    Můžeme uplatnit ztrátu z předchozích let, když naší společnost v roce 2005 koupil ze 100 procent nový zahraniční majtel? Někde jsem slyšela, že nelze.
    Děkuji za odpovědi, Ivana

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 6. 2. 2006 20:39

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: Odpočet ztráty a změna majitele s.r.
      *** Záleží na okolnostech viz §38na ZDP ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).