Hlavní navigace

Podíl ze ziskiu do DP při SZM?

  • (neregistrovaný) 62.141.24.---

    9. 2. 2006 15:12

    Ahoj,společník a současně zaměstnanec chce s manž. SZM,píšou se do DP i podíly na zisku?
    a ještě dotaz-narozené dítě v 10/05,můžou si podat SZM?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 2. 2006 15:31

      Anonymní (neregistrovaný) 213.194.247.---

      Re: Podíl ze ziskiu do DP při SZM?
      Podíly na zisku jsou již zdaněny dle § 36 a do DP již nepatří. U SZM musí být podmínka vyživovaného dítěte splněna nejpozději poslední den zdaňovacího období, za které uplatňujete společné zdanění. SZM tedy můžete podat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).