Hlavní navigace

Účtování o vyměřeném DPH

  • (neregistrovaný) 84.244.109.---

    14. 2. 2006 15:31

    Jsem začátečník, prosím, pomozte.
    FÚ mi nově vyměřil DPH( snížil nadměrný odpočet oproti mnou uplatňovanému), jak s tím naložit v účetnictví? Co dělat, když je nově vyměřená daň za rok 2004, tzn. po uzávěrce? Moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 2. 2006 13:39

      JFM (neregistrovaný) 213.194.247.---

      Re: účtování o vyměřeném DPH
      Poky D-19 k § 24 odst. 2 bod 6 - daňovým výdajem je také dodatečně vyměřená silniční daň, daň z přidané hodnoty a spotřební daň, pokud souvisejí s daňovými výdaji. Tedy zaúčtujete jako daňový náklad v roce doměření.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).