Re: Přerušení živnosti - MZD???? Prosíím
***
ano, jen pomer za 3 mesice - 107300/12*3 = 26824.9, po zaokrouhledni 26.800,-
Predpokladam, ze podnikate nejmene 3. rokem.
Re: Přerušení živnosti - MZD???? Prosíím
********************
Bohužel. Už asi 10 rokem. Ale ty podmínky pro podnikatele jsou čím dál horší, vydělat na minimální SP, ZP, daně a nájem dá pěkně pokouřit. A kde je výdělek?! Navíc mi vypovědělo zdravíčko. Tak jsem na ÚP. Uvidíme, co bude dál. Děkuji za odpověď.
Re: Přerušení živnosti - MZD???? Prosíím
**************
Tak dámy, málem mě klepla Pepka. Ještě, že už tu byla i odpověď paní Ilonky. Tak jsem se zase uklidnila. Daň z 12-ti měsíčního MZD jsem platila už vloni a byl to můj poslední husarský kousek v podnikání. Paní Ilonko, já bych i tu kreb darovat šla, ale mám mimojiné vysoký cholesterol, takže o moji krev by asi přílilš nestáli. Ale vaše kámoška ať dává o 106. Státu ani o korunu navíc :-)
Re: Přerušení živnosti - MZD???? Prosíím
****
Ja vim, je to hruza - delam dane kamaradce.... letos ji zachranilo to, ze podnika az od zari (pomer MZD) a predtim pracovala, takze se snad nad MZD dostane, ale pristi rok uz to bude o hodne horsi.... poradila jsem ji, at jde darovat krev, ze bude mi nizsi dane ;-)
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Maximální ceny pohonných hmot ve čtvrtek klesnou, určilo ministerstvo
Venkovské obchody budou moci získat od státu až 130 tisíc korun, startuje další výzva
Bizár Schillerové: Příspěvek na zábavu bude daňově výhodnější než na prevenci rakovin
Jednotné měsíční hlášení zaměstnavatelů se týká i jednatelů společností
Stát zveřejnil maximální ceny paliv. Od zítřka nesmí pumpy zdražit nad limit
Finanční správa začíná vracet peníze. Podívejte se, kdy vám dorazí
17. 2. 2006 9:31
Dobrý den,
Přerušila jsem živnost k 1.4.2005. Vztahuje se na mě minimální základ daně?? Jestli ano, tak za jak dlouho. Díky Zdena