Hlavní navigace

Prosím !!!

  • (neregistrovaný) 212.11.122.---

    22. 2. 2006 14:48

    Jsme plátci DPH a fakturujeme plátci na Slovensku za zprostředkování, které se uskutečnilo v ČR. Budeme vystavovat s DPH ? Na jakém řádku v daň. přiznání to bude a prosím, zda by to nešlo vysvětlit. díky moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 2. 2006 14:53

      Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: Prosím !!!
      Zprostředkování patří mezi služby , kde se místo plnění určuje podle §9, tedy podle sídla poskytovatele-tedy vás. Vyjímkou je zprostředkování dle mandátní smlouvy, kdy se vejdete do §10/12,13- kdy jednáte jménem a na účet zastoupené osoby, kdy se daňová povinnost překlápí za odběratelem. Záleží na tom jako to máte ve smlouvě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).