Hlavní navigace

V jaké výši daň???

  • (neregistrovaný) 82.99.179.---

    22. 2. 2006 19:13

    Jaké dani podléhá odměna členů statutárních orgánů - např. člen představenstva, členové dozorčí rady?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 2. 2006 20:03

      xx (neregistrovaný) 82.99.179.---

      Re: V jaké výši daň???
      Pro úplnost uvádím, že jeden člen je zároveň v pracovním poměru a má podepsáno prohlášení ( odměna činí 4000 Kč ) další člen je starobní důchodce ( odměna činí 1000 Kč ). Prosím poradí mi někdo?

    • 23. 2. 2006 0:21

      Jarka (neregistrovaný) 82.100.0.---

      Re: V jaké výši daň???
      Odměny statut. orgánů jsou příjmy z funkčních požitků podle §6 a tak podléhají zákonu o dani z příjmů FO

    • 23. 2. 2006 0:24

      Jarka (neregistrovaný) 82.100.0.---

      Re: V jaké výši daň???
      Chtěla jsem napsat ze závislé činnosti a funkčních požitků §6

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).