Hlavní navigace

Pracovní poměr na dobu určitou

  • (neregistrovaný) 194.145.181.---

    24. 2. 2006 11:18

    Řetězově nelze sjednávat pracovní poměr na delší dobu než 2 roky. Lze do toho počítat i dohodu o pracovní činnosti-je to pracovní poměr?
    Děkuji Jana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 2. 2006 11:42

      pája (neregistrovaný) 85.70.173.---

      Re: pracovní poměr na dobu určitou
      nene, DPČ je:
      jedna z dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr- ZP od § 232 dále, dohody mají jiný režim a tomuto nepodléhají

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).