Hlavní navigace

Přechod neplátce,plátce DPH

  • (neregistrovaný) 85.70.89.---

    24. 2. 2006 14:01

    Pokud se neplátce chce dobrovolně stát plátcem, co musíme udělat se zbožím, které nakoupil jako neplátce a bude prodávat jako plátce z hlediska DPH?

    Díky Jana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 2. 2006 15:15

      Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: Přechod neplátce,plátce DPH
      U zboží které jste nakoupili rok před registrací, si můžete odečíst DPH. Podívejte se na § 74 - Nárok na odpočet daně při změně režimu - zákon o DPH. Najdete zde v sekci Zákony.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).