Re: Skladní karta zásob
Nevím co myslíte tím kartu odložit.
Já účtuji sklady "B" a každý rok si nadepisuji nové karty - ty které mají nulový stav samozřejmě nevedu - ale z předchozích let je mám v archivu - takže případné "díry" v číselné řadě mohu doložit z archivu.
V počítači v programu účto - mám číselné řady pro několik středisek a celkem se ani moc netrápím jestli dávám číslo nové karty v pořadí - naopak si vedu skupinky materiálu - třeba plechy různých tlouštěk 1-00001 - 1-00100, - dráty 1-00200-1-000299 atp. - ale pravda je, že si to ve vnitřní směrnici ošetřím tak, aby bylo zřejmé proč to takovým způsobem do účetnictví zavádím.
V počítači, karty na které už neúčtuji ale neruším .........
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
24. 2. 2006 17:02
Prosím, musí být skladní karty zásob podle nějakého § číslovány??
Určité druhy zásob již nevedu a bylo by dobré, kdybych ty karty z dřívější doby mohl odložit, případně pak vyhodit. Když se to čísluje, tak vzniká díra v číselné řadě a nevím jestli by se při kontrole na to mohli ptát a jestli by to byla závada. Poraďte prosím:-)