Hlavní navigace

§53

  • (neregistrovaný) 195.39.100.---

    27. 2. 2006 18:06

    Dobrý den,
    můj zaměstnavatel mi nedávno naznačil, že už se mnou v budoucnu nepočítá, tak vzhledem k tomu, že mám rodinu začal jsem si hledat práci, kterou jsem našel.
    Dal jsem proto zaměstnavateli dohodu o rozvázání pp k 28.2.. Zaměstnavatel mě však nechce pustit. Když 1.3. nenastloupím do práce co může můj zaměstanvetel udělat? Asi dostatnu § 53 což mému budoucímu zaměstnavateli nevadí. Co z toho pro mě vyplívá?Děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 2. 2006 18:12

      Jaša (neregistrovaný) 80.188.184.---

      Re: §53
      Vyplývá z toho pro vás náhrada škody, která zaměstnavateli vznikne tím, že nebudete chodit do práce.

    • 27. 2. 2006 18:39

      pet (neregistrovaný) 195.39.100.---

      Re: §53
      Jak vysoká ta náhrada škody může být a po kolika dnech mi zaměstanvatel dá 53.

    • 27. 2. 2006 18:40

      Jaša (neregistrovaný) 80.188.184.---

      Re: §53
      Podle toho jaká škoda mu vznikne, nepsal jste co děláte.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).