Hlavní navigace

Odpočet na manželku

  • (neregistrovaný) 85.71.225.---

    27. 2. 2006 23:00

    Je pro odpočet brán v úvahu také příjem dle § 10, proti kterému stojí výdaje v téměř stejné výši? Konkrétně: manželka nemá příjem za celý rok ze závislé činnosti §6 ani podle §7,8,9, pouze z prodeje zděděných podílových listů. Nabývací cena z usnesení soudu 210.000,- Kč, prodejní cena 215.000,- Kč, čistý příjem jen 5.000,-Kč. Je v tomto případě možno provést odpočet na manželku ve výši 21.720,- Kč, pokud skutečně jiné příjmy neměla nebo máme smůlu?
    Děkuji. V.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).