Hlavní navigace

Daň. rezident - DPFO

  • (neregistrovaný) 213.168.181.---

    28. 2. 2006 6:20

    Cizinec (Polák) má dlouhodobý pobyt v ČR. Trvalý v Polsku. Na jaký FU má podat přiznání? Tam, kam patří dle pobytu v ČR? Nebo mají všichni cizinci např. Prahu XY?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 2. 2006 16:39

      Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: Daň. rezident - DPFO
      Pokud má nějaké příjmy ze zdrojů v ČR dle § 22 ZDP, tak podává DP na FÚ Praha 1.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).