Hlavní navigace

Záloha na ydrav.pojistění pro vedlejší č

  • (neregistrovaný) 193.179.144.---

    28. 2. 2006 10:38

    Jaká je výše záloh zdravotního pojištění
    při vedlejší činnosti?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 2. 2006 13:09

      Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: Záloha na ydrav.pojistění pro vedlej
      OSVČ, která je současně zaměstnancem, není povinna platit zálohy. Pojistné zaplatí až po podání přehledu. /zákon č. 592/1992 Sb, § 8, odst. (3)/.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).