Hlavní navigace

Potvrzení o zdanitelných příjmech

• (neregistrovaný) 83.208.126.---

1. 3. 2006 12:36

prosím zkušenější o radu...
    bývalého ztele jsem asi před měsícem a půl žádala o vystavení tohoto potvrzení (e-poštou),několikrát jsem ho i telefonicky kontaktovala a žádala toto potvrzení,vždy mi však odpověděl,že mi to poslal - buď faxem,nebo e-mailem ap.,bohužel jsem toto potvrzení od něj v žádné podobě neobdržela;chtěla bych se tedy zeptat,zda existuje nějaká možnost (pokud tedy pošlu svoji žádost o vystavení tohoto potvrzení doporučeně poštou, bývalý ztel se mi do 10ti dnů neozve,ani poštou neobdržím žádné potvrzení), že bych sama kontaktovala zdr.,soc.poj. a fú (v dané lokalitě) s dotazem zda mi mohou pomoci

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 3. 2006 12:44

JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

Re: potvrzení o zdanitelných příjmech
      Pokud jste prokazatelně požádala o vystavení tohoto potvrzení
      a nebylo Vám do 10 dnů doručeno, můžete se obrátit na FÚ příslušný v místě sídla firmy.

• 1. 3. 2006 13:43

Jiřka (neregistrovaný) 82.100.9.---

A nemůžete pro to potvrzení zajít osobně? Když to vezmeme důsledně, tak zaměstnavatel totiž nemá žádnou zákonnou povinnost toto potvrzení zasílat.

• 1. 3. 2006 13:54

j@ck (neregistrovaný) 83.208.126.---

bohužel to do konce března nestihnu,nyní pracuji v místě velmi vzdáleném od hl.m.phy,kde jsem v lednu loňského roku pracovala,spoléhala jsem na to,že bývalého šéfa znám :o( a teď hledám nějakou "páku" jak z toho ven

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).