Hlavní navigace

zálohy na daň při souběhu OSVČ a zam.

  • (neregistrovaný) 62.245.112.---

    4. 3. 2006 13:48

    Jsem souběžně OSVČ a zaměstnanec. Zaměstnavatel za mne platí zálohy na daň z příjmů. Jaké musím ještě sám platit zálohy na daň? (Daň mi vyšla 89 000)

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 5. 3. 2006 14:15

      Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: zálohy na daň při souběhu OSVČ a zam
      Zálohy by byly pololetní a to 40 % z 89 000 ale důležité je jaký poměr má váš základ daně ze zaměstnání k celkovému základu daně. Viz § 38 a) ZDP - můžete platit plnou zálohu, poloviční nebo žádnou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).