Hlavní navigace

Nedaňové výdaje patří do přehledu OSSZ?

  • (neregistrovaný) 85.160.69.---

    4. 3. 2006 14:44

    Prosím - OSVČ účtující podvojné účetnictví má v tabulce E daňového přiznání úpravy - zvyšuje výsledek hospodaření o náklady neuznatelné dle zákona o daních z příjmů. Patří do přehledů pro OSSZ výsledek hospodaření zvýšený o tyto nedaňové náklady nebo výsledek hospodaření uvedený v řádku 4 přílohy č. 1 daňového přiznání (který se uvádí před úpravami podle § 23?) ? Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 4. 3. 2006 14:46

      Helena (neregistrovaný) 84.242.95.---

      Re: Nedaňové výdaje patří do přehledu OS
      Samozřejmě zvýšený.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).