Hlavní navigace

Jednatel-zaměstnanec

  • (neregistrovaný) 83.240.0.---

    5. 3. 2006 11:03

    Dobrý den, jsem jediný společník a jednatel u s.r.o. a zároveň mám pracovní smlouvu (obchodní zástupce). Vadí, že nemám mandátní smlouvu jako jednatel? Nevyplácím si žádné odměny, pouze roční odměny jako zaměstnanec -z obratu -nemůže to být střet zájmů? Měl bych mít raději příjem jako zaměstnanec a odměny jako "statutár"? Účetní mi říkala, že by se mzda i odměna za jednatele danily v měsíci dohromady podle §6, takže by to byla jen "kosmetická úprava"-peníze bych měl stejné jako doposud. Je to tak?
    Díky Pavel

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).