Hlavní navigace

Jaké % paušálu?

  • (neregistrovaný) 85.160.92.---

    5. 3. 2006 14:45

    OSVČ s živnostenským listem na grafické a kresličské práce, fakturuje vytváření grafických děl - může uplatnit paušální výdaje 50%? Nebo jde o příjmy z autorských práv s paušálem 40%?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 5. 3. 2006 15:22

      N. (neregistrovaný) 83.208.229.---

      Re: Jaké % paušálu?
      Pokud má na to ŽL, mělo by to být 50%, § 7 odst. 1 pís. b

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).