Hlavní navigace

Uplatnění ztráty-chuťovka

  • (neregistrovaný) 85.70.116.---

    5. 3. 2006 18:41

    Nevíte někdo jak se počítají roky pro uplatnění ztráty v DP když je zdaňovací období kratší než účetní rok. Mám za rok 2005 dvě účetní období : od 01.01 do 30.06. a od 01.07. do 31.12. Počítají se obě jako "samostatné roky" do limitu 7 nebo po novu 5-ti let pro uplatnění ztráty?????

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 5. 3. 2006 19:30

      N. (neregistrovaný) 83.208.229.---

      Re: Uplatnění ztráty-chuťovka
      Tak z takto málo údajů asi moc nevymyslíme, dívala jste se na § 38na ZDP ? Možná tam najdete odpověď sama.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).