Hlavní navigace

§ pro nutnost podat dodat.daň př. DPH

  • (neregistrovaný) 212.158.159.---

    6. 3. 2006 15:12

    Prosím, ze kterého § vyplývá, že se musí podat dodatečné daň. přiznání za prosinec, pokud se fa objeví po 25.1.?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 6. 3. 2006 15:15

      al (neregistrovaný) 62.209.196.---

      Re: § pro nutnost podat dodat.daň př. DP
      Pokud máte na mysli uplatnění nároku na odpočet, tak jet o § 73 odst. 11.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).