Hlavní navigace

OSVČ+soukromé vozidlo+silnič. daň+výdaje

  • (neregistrovaný) 195.47.102.---

    6. 3. 2006 16:43

    Dobrý den,
    chtěl bych se zeptat na využívání soukromého vozidla v podnikání.
    Zda musím vést knihu jízd, nebo pouze vypisuji cesťáky?
    Zda musím platit silniční daň? Já jsem ji za rok 2005 zaplatil. Mohu ji zahrnout do výdajů? Pokud bych ji nemusel platit, mohu požádat o její vrácení?
    Předem díky za odpovědi.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 6. 3. 2006 19:31

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: OSVČ+soukromé vozidlo+silnič. daň+vý
      *** Vedete si evidenci pracovních cest. Výdaje na pracovní cesty dle §24/2/k. SD platit musíte a je Vaším daňovým nákladem ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).