Hlavní navigace

společné zdanění-kolik mi až můžou vráti

  • (neregistrovaný) 85.71.213.---

    6. 3. 2006 17:22

    Dobrý den,
    někdo mi tvrdí že, mi FU nemuže vrátit přeplatek při společném zdanění manželů ve výši 60 000 Kč, že je to omezeno limitem, je to pravda ??
    Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 6. 3. 2006 17:55

      Jana H (neregistrovaný) 82.100.0.---

      Re: společné zdanění-kolik mi až můžou v
      V §64 zákona o správě daní a poplatků se hovoří jen o přeplatku, který musí být vyšší jak 50 Kč, aby byl vyplacen. Maximální výše tam není stanovena.
      Vrátit vám tedy musí vše, co vám vyjde

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).