Hlavní navigace

pro bdm-§10

  • (neregistrovaný) 85.160.253.---

    6. 3. 2006 20:10

    >*** Tyhle příjmy do 20 tis. jsou osvobozeny jen v
    >případě, že jsou to příjmy §10/1/a. V tomto případě se do
    >DP neuvádějí. Ovšem pro účely soc. pojištění se za
    >příjmy u OSVČ považují a musejí se tam uvést. ***

    ??
    já to snad nepochopím nikdy - každý rok tolik překvapení....a že už něco pamatuju......

    jak je to možné, že tam spadá § 10? to i do zdravotního?
    přece OSVĆ je jenom § 7 ..??
    kapitálový majetek ani pronájem pro sociálku nejsou....
    V přehledech se všude píše o OSVČ a ta nespadá pod § 10, ale §7...????
    můžu poprosit o §, kde bych si to přečetla a hlavně pochopila...?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).