Hlavní navigace

Fa r.05 a DDPH?

  • (neregistrovaný) 82.99.146.---

    7. 3. 2006 7:37

    Chtěla bych se zeptat: když v roce 2006 donese podnikatel fa z roku 2005 (listopad), pokud budu chtít nárokovat DPH, proč musím podávat dodatečné DPH za 4Q a proč ho nemůžu nárokovat v 1Q r2006?
    Díky za odpověď Michala

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 7. 3. 2006 8:08

      N. (neregistrovaný) 194.108.147.---

      Re: Fa r.05 a DDPH?
      Protože se musíte řídit § 73 odstavec 11 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).