Hlavní navigace

Příjem z pronájmu

  • (neregistrovaný) 88.101.2.---

    7. 3. 2006 11:57

    Zaměstnanec má příjem z pronájmu nižšší než 15000. Musí podat daňové přiznání?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 7. 3. 2006 15:47

      Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: Příjem z pronájmu
      Musí, pokud je zaměstnán, tak nepodává DP, jen když příjmy nepřekročí 6000, viz §38/g ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).