Hlavní navigace

Místo plnění

  • (neregistrovaný) 80.188.205.---

    7. 3. 2006 12:58

    Poskytneme-li školení v sídle firmy v ČR společnosti, která je registrována k dani v jiném členském státě jedná se o "reverse-charge" nebo to na §10/6 nenapasuji? Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 7. 3. 2006 13:46

      al (neregistrovaný) 62.209.196.---

      Re: Místo plnění
      Školení bych zdanila DPH na výstupu jako službu vzdělávací dle § 10 odst. 4 písm. a) ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).