Hlavní navigace

Životní pojištění - změna ???

  • (neregistrovaný) 193.85.152.---

    7. 3. 2006 13:12

    Dobry den,
    jeden ze zamestancu si 3 roky uplatnoval zviotni pojisteni ve vysi 12 tis. Kc rocne. Letos potvrzeni neprinesl se slovy, ze snizil castku na minimum a potvrzeni mu neprislo. Pry se nejedna o zruseni pojistky a proto si nebude uplatnene odpocty za minule roky pridanovat. Je to tak? Pri zmene - snizeni castky - nemusi provadet tzv. dodaneni §10 prijem?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 7. 3. 2006 13:20

      JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

      Re: Životní pojištění - změna ???
      Ne,nemusí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).