Hlavní navigace

?? jednorázový "nahodilý příjem

  • (neregistrovaný) 194.108.195.---

    7. 3. 2006 19:25

    Jaké výše může za rok dosáhnout "nahodilý" příjem, (na který nemám ŽL) a podle kterého § ho budu zdaňovat....prosím poraďte...konkrétně...mám ŽL na nákup a prodej a přechodně jsem "zaskáknul" v jedné firmě jako řidič, majitel firmy požaduje, abych mu tuto práci fakturoval....projde to??? Jezdil jsem za řidiče, který byl na nemocenské a majitel mě nechce přihlašovat....znáte to... :-(((((

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 7. 3. 2006 22:07

      Jar. (neregistrovaný) 85.70.68.---

      Re: ?? jednorázový "nahodilý příjem
      §10 Ostatní příjmy
      odst.1, písm. a) příjmy z příležitostných činností ..... ,
      odst.3, písm.a) od daně jsou osvabozeny příjmy ..... nepřesáhnou ve zdaňovacím období 20000 Kč ....

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).