Hlavní navigace

Tvorba WWW

  • (neregistrovaný) 85.70.164.---

    7. 3. 2006 21:21

    Prosím o radu jak postupovat když chci tvořit WWW (design i programování) zda potřebuji živnost.list nebo něco podobného. Je mi 15 let, a je nutné to někde ohlásit a platit daň?
    Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 8. 3. 2006 12:46

      Jana F. (neregistrovaný) 83.208.89.---

      Re: Tvorba WWW
      ***********************
      Čekala jsem, jestli vám někdo odpoví, protože sama vím jen to, že pokud vám není 18, nedají vám živnostenský list. Možnosti jiné: jednorázový nahodilý příjem podle §10/1/a je osvobozený od daně podle §/10/3/a. Dohoda o provedení práce do 5000,- za měsíc -odvede za vás daň ten, kdo vám vyplácí (podmínka ne víc než 100 hodin v roce). Snad se ještě někdo vyjádří. J.F.
      *****************************

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).