Hlavní navigace

Perlička na odlehčení:-(

  • (neregistrovaný)

    7. 3. 2006 21:25

    teď jsem seděla tři hodiny se známýma. zapomněli zdanit prodej domu. ve finále, když jsem vyplnila přiznání (2003) jsem vznesla blbý dotaz: ty příjmy, z kterých uplatňujete výdaje procentem jsou samozřejmě hrubé, že? odpověď: ne, to je zisk. no nezabili byste je?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 3. 2006 22:08

      Eva M. (neregistrovaný)

      Re: perlička na odlehčení:-(
      Nezabila bych je, protože kvůli nim nepůjdu sedět do chládku :-))) ale jinak bych je hoooodně jadrně poslala někam .... hádejte kam :-))))

    • 7. 3. 2006 22:15

      bdm (neregistrovaný)

      Re: perlička na odlehčení:-(
      *** Tak tohle mě utvrzuje v tom, že je lepší se pětkrát zeptat než odpovím :-)) ***

    • 7. 3. 2006 23:25

      Lena (neregistrovaný)

      Re: perlička na odlehčení-taky perlička
      Klient mě poprosil, zda-li bych neporadila jeho kamarádovi, když tento jaksi "zapomněl" zdaňovat pronájem garáže (cca 39 000 ročně) a to od roku 1997 a Fú mu na to přišel - samozřejmě přes toho klienta, který si ten pronájem dával do nákladů...

    • 8. 3. 2006 7:14

      Ilča (neregistrovaný)

      Re: perlička na odlehčení-taky perlička
      Mě včera přinesl klient doklady na "zřízení a vybavení vnější (venkovní) kanceláře. Na dotaz co to je, byla šokující odpověď. Pergola u rodinného domku s posezením pro klienty, kteří si přijdou sjednat pojištění. No nebyl nadšen mým výkladem o nesmyslnosti takovéto "kanceláře" :o)))

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).