Hlavní navigace

spolupráce a § 10

  • (neregistrovaný) 213.211.52.---

    12. 3. 2006 8:09

    Manžel OSVČ, manželka spolupracující osoba. V průběhu roku bylo z OM vyřazeno auto a prodáno. Dělí se i tyto příjmy dle § 10 tak jako příjmy dle § 7 ?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 12. 3. 2006 9:25

      L. (neregistrovaný) 83.208.3.---

      Re: spolupráce a § 10
      Pokud jste auto prodali z OM, tak příjem dle §7.
      Pokud jste jej prodali již vyřazené - příjem dle §10 a nedělí se na spolupracující.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).