Hlavní navigace

minimální základ daně a umělci

  • (neregistrovaný) 85.70.221.---

    12. 3. 2006 21:33

    Kdo mi poradí????????
    Je určen minimální základ daně i pro příjmy podle zákona č. 586/1992, §7, odst. 2a ?
    Nevím jestli jsem znění zákona dostatečně porozuměla, ale mysllím si, že ano.

    Děkuji Lenka S.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).